آپارتمان تا۴۹متر در املاک اندیشه

آپارتمان تا۴۹متر در املاک اندیشه


برترین و بروزترین اطلاعات املاک و آپارتمانها را در اندیشه از املاک اندیشه,مسکن کلید بخواهید .در اینجا فهرستی از مشخصات آپارتمانهای املاک اندیشه تا ۴۹ متر جمع آوری و دسته بندی شده است که این دسته بندی بر اساس متراژ صورت گرفته است.در این فهرست انواع آپارتمانهای مناسب در متراژهای زیر ۵۰ متر و بالای ۴۰ متر به چشم می خورد که هر کدام با شرایط خاص خود به فروش می رسند.

سعی شده است که در ارائه اطلاعات آپارتمان املاک اندیشه از تمامی فازهای شهر اندیشه گزینش شود و خانه هایی لیست شود که بهترین قیمت خرید خانه در اندیشه را دارند .

خرید خانه های زیر ۵۰ متر در املاک اندیشه

توجه نمایید که در لیست زیر امکانات و شرایط هر آپارتمان نیز وجود دارد تا قدرت انتخاب بیشتر و درست تری به شما خریداران محترم داده شود پس سعی نمایید با در نظر گرفتن شرایط خودتان و میزان بودجه مورد نظر جهت خرید آپارتمان در اندیشه از املاک اندیشه آپارتمانی را انتخاب کنید که مناسبتر است.در هنگام انتخاب آپارتمان توجه نمایید که قیمت های تعریف شده جهت هر متر مربع با امکانات ویژه می باشد و واحد قیمت های درج شده به تومان می باشد.

بعد از انتخاب آپارتمان مورد نظر از لیست آپارتمانهای زیر ۵۰ متر و بالای ۴۰ متر املاک اندیشه می توانید کد ملک را یادداشت نموده و با تماس با مشاوران املاک اندیشه اطلاعات بهتر و بیشتری به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.نکته ی قابل توجه دیگری که باید به آن توجه نمود مقدار وام موجود روی آپارتمانهای وام دار می باشد.

وام موجود بر روی آپارتمانها برای املاک محاسبه شده است و در همین لیست در مقابل نام آپارتمان مقدار وام موجود درج شده است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مواردی قابل توجه هنگام خرید آپارتمان در اندیشه

  1. منطقه قرارگیری آپارتمان :باید بدانید و توجه نمایید که آپارتمان انتخابی شما در کدام فاز از اندیشه قرار دارد؟
  2. متراژخانه:به هنگام خرید خانه به متراژ خانه مورد نظر توجه نمایید.
  3. اگر ملک مورد نظر آپارتمان است مهم است که بخواهید در کدام طبقه باشد .
  4. تعداد اتاق خوابهای خانه نیز مهم است.
  5. به تعداد واحد های موجود در آپارتمان نیز توجه نمایید این مورد در آسایش و آرامش شما تاثیرگذار است.
  6. سال ساخت خانه در خرید خانه بسیار مهم است هرچه سن خانه کمتر باشد خانه تازه ساخت تر است.
  7. یکی از موارد دیگر وجود پارکینگ است که باید به آن توجه شود.
  8. مورد بسیار مهم در انتخاب خانه مقدار وام موجود بر روی خانه می باشد .