اخبار

اخبار

خرید خانه در اندیشه

املاک اندیشه

خرید خانه در اندیشه

شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید و از کارشناسان و مشاوران خرید املاک اندیشه مشاوره رایگان دریافت کنید حتی اگر ساکن تهران نیستید و هیچ اطلاعی از این شهر زیبا ندارید مشاوران ما سعی می کنند بهترین مشاوره را برای بهترین انتخاب به شما ارائه نمایند اما قبل از هرچیز لازم است یک دید و ویو کلی در مورد شهر جدید اندیشه داشته باشید .

خرید خانه در اندیشه

خرید خانه در اندیشه

اندیشه در کجای تهران است؟

شهر جدید اندیشه در بخش مرکزی و می توان گفت در وسط شهرستان شهریار تهران قرار دارد.شهرداری شهریار کل شهر اندیشه را به شش فاز تقسیم نموده که فازهای آن با نام های معمول فاز ۱ اندیشه,فاز ۲ اندیشه,فاز ۳ اندیشه ,فاز ۴ اندیشه ,فاز ۵ اندیشه و فاز ۶ می باشد .تمامی فازهای این شهر به دلیل تازه تاسیس بودن از معماری جدید شهرسازی پیروی می کنند.در تمامی این فازها امکانات رفاهی و مجتمع های تجاری جهت رفاه حال ساکنان در نظر گرفته شده است اما می توان گفت شاخص ترین مجتمع های موجود در اندیشه در فاز ۳ قرار دارد که با دارا بودن بهترین امکانات تفریحی ,تجاری با نام ایرانی اسلامی می درخشد.

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه فاز یک

همانطور که گفته شد یکی از فازهای این شهر می باشد که البته این فاز از اصول شهرسازی سنتی و بافت قدیمی پیروی میکند .تراکم جمعیت در فاز ۱ اندیشه را می تواند چیزی حدود ۱۰۰۰۰۰نفر تخمین زد که می توان این فاز را به عنوان پرجمعیت ترین فاز شهر اندیشه نیز معرفی کرد.

جمعیت فاز ۱ اندیشه از مجموع جمعیت تمامی فازهای این شهر بیشتر ات و به نوعی شلوغترین فاز در اندیشه می باشد.در فاز یک از سال ۱۳۶۷ به بعد بیشتر ساکنان این شهر فرهنگیان و کارمندان آموزش و پرورش بودند اما بعد از گذشت زما و با افزایش تراکم جمعیت و گسترش آپارتمان نشینی چهره ی این منطقه به کلی تغییر کرد و از حال خانه های ویلایی به آپارتمانی تغییر شکل داد جهت خرید خانه در  اندیشه فاز یک  و خرید آپارتمان در اندیشه فاز یک می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه فاز دو

مساحت کل زمینهای فاز دو در اندیشه چیزی حدود ۱۲۰ هکتار است که در قطعات و متراژهای مختلف به خریداران زمین در دو تعرفه ی آپارتمان و خانه های ویلایی واگذار شد .فاصله فاز دو شهر جدید اندیشه از سایر فازها بیشتر می باشد .

خرید خانه و آپارتمان در اندیشه فاز سه

فاز سه شهر اندیشه از موقعیت و امکانات بیشتری نصبت به فاز ۱ و ۲ برخوردار است و می تواند مکان بهتری جهت خرید ملک در این شهر باشد.یکی از امکانات مهم این فاز وجود مجتمع بزرگ تجاری نگارستان است که به تازگی به بهره برداری رسیده است که یکی از بهترین و پربازدیدترین مکانهای خرید در اندیشه می باشد .وجود یک سینما رونق بیشتری به این فاز داده است .

املاک اندیشه فاز چهار

فاز چار این شهر از سال ۱۳۷۵ اماده سازی و واگذاری شده است. در اصل فاز چها اندیشه ادامه ی فاز سه می باشد و متصل به این فاز است که تراکم جمعیت و گسترش شهرنشینی این فاز مربوط به فاز ۳ است.فاز سه و فاز چهار شهر اندیشه در کنار جاده کرج شهریار قرار گرفته است.بازار بزرگ اسلامی در این فاز درحال گسترش می باشد .در ساخت این بازار سعی شده تا به سبک نقش  جهان اصفهان کار شود و همچون نگینی در شهر اندیشه می درخشد .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار بزرگ اسلامی به این مطلب مراجعه نمایید.

شهر جدید اندیشه-بازار بزرگ اسلامی اندیشه-نقش جهان اندیشه

شهر جدید اندیشه-بازار بزرگ اسلامی اندیشه-نقش جهان اندیشه

املاک اندیشه فاز پنج

کل مساحت زمینهای فاز پنج ۱۹۴ هکتار می باشد که در شمال فاز چهار و در کنار جاده کرج شهریا قرار گرفته است.در فاز پنج نسبت به سایر فازها مجتمع های تجاری مسجد اماکن تفریحی بیشتری به چشم می خورد.از نظر مشاوران املاک مسکن کلید خرید خانه در اندیشه فاز پنج به دلیل آرامتر بودن فضا و امکانات بیشتر نصبت به سایر فازها مناسبتر است.

املاک انیشه فاز شش

این فاز از شهر اندیشه توسعه چندانی نداشته و بیشتر در تصرف بخش خصوصی و شهرداری می باشد که البته شهرداری نیز به این فاز مجوز ساخت و ساز اهدا نمی کند.

(۲) نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *