اخبار

اخبار

بهترین مناطق شهر جدید اندیشه

بهترین منطقه شهر جدید اندیشه

در این مطلب از سایت مسکن کلید می خواهیم در مورد بهترین مناطق شهر جدید اندیشه توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. شهر اندیشه در تقیسمات شهری جزء شهریار محسوب می شود. این شهر در دشت­های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد؛ که نقشه آن به شکل مثلث طراحی شده و حدود ۳۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد. این شهر به دلیل وجود امکانات فرهنگی، هنری و ورزشی و نیز داشتن آب و هوایی مطبوع بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی برای خرید خانه به این شهر روی آورده­اند. تا هم از آلودگی­های صوتی وهوایی دور باشند و هم به دلیل مناسب بودن قیمت منازل در آن خانه­دار شوند.

شهر اندیشه دارای پنج فاز است، که همه مردم با هر بودجه­ای می­توانند در این شهر سکونت داشته باشند.

بهترین مناطق شهر جدید اندیشه

فاز دو شهراندیشه

این فاز ۱۲۰ هکتاری، از سال ۱۳۷۰ برای فرهنگیان ساخته شده و دارای آپارتمان و منازل ویلاییست که از فازهای دیگر فاصله زیادی دارد. منازل این قسمت از شهر دارای امکانات ویژه­ای نظیر جکوزی و سونا است و دارای نماهای بسیار زیبایی بوده و محیطی بسیار دنج و آرام نیز است.

فاز سه شهر اندیشه

فاز سه شهر اندیشه

این فاز ۳۶۰ هکتاره از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و منازل این فاز به دلیل داشتن نماهای مدرن و امکانات خاص بسیار گران هستند. و اکثراً متراژ زیادی دارند و به صورت دوبلکس و تریپلکس ساخته شده­اند. آپارتمان­هایی این فاز نیز ۱۰۰ تا ۱۴۰ متری هستند. در این فاز مجتمع تجاری نگارستان، سینما و رستوران­های شیک، استخرهای روباز و باشگاه­های شیک قرار دارند. و به خاطر همین مزیت­ها افراد زیادی تمایل به سکونت در این فاز دارند.

فاز چهار شهر اندیشه

فاز چهار شهر اندیشه

این فاز ۳۳۰ هکتاره در سال ۱۳۷۵ ساخته شد. این فاز دارای مجتمع­های اداری و تجاری و نیز اماکنی برای تفریح ساکنان جهت رفاه حال آنان است. بازار این مکان شبیه بازار نقش جهان اصفهان ساخته شده که افراد زیادی در آن سکونت دارند.

فاز پنج شهر اندیشه

این فاز ۱۹۴ هکتاره در قسمت شمالی فاز چهارم واقع شده و دارای اماکن اداری و تجاری است. خانه و آپارتمان­های این فاز در وسعت زیاد ساخته شده­اند و افراد زیادی تمایل به خرید خانه از این فاز هستند.

بهترین فاز شهر جدید اندیشه

بهترین فاز این شهر فاز سه است که در بهترین موقعیت جغرافیایی قرار گرفته و مسافت کمی با دیگر فازها دارد. در این فاز مجتمع­های تجاری و اماکنی جهت رفاه ساکنین وجود دارد. افراد زیادی در این فاز خانه خریده­اند؛ و با این حال هنوز آرامش خود را حفظ نموده و از امنیت بالایی نیز برخوردار است.

در این شهر به خاطر آرام بودن و مناسب بودن قیمت خانه افراد زیادی در آن ساکن شده­اند. علاوه بر این این شهر در چند سال اخیر از همه نظر پیشرفت داشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *