اخبار

اخبار

مشکلات شهرک اندیشه

مشکلات شهرک اندیشه

در این مطلب از سایت مسکن اندیشه می خواهیم در مورد مشکلات شهرک اندیشه توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. جناب آقای شهردار …! یا  بطور کامل وظایفتان را انجام دهید یا استعفا دهید تا فردی دیگر که هم لایق است و هم مایل به انجام کار و وظایفش است ، بیاید و بر کرسی شما بنشیند تا به مشکلات شهر ما، رسیدگی کند.

من به عنوان یک شهروند اگر مالیات را که وظیفه ­ام است به طور تمام و کمال به دولت پرداخت کنم و هم­چنین هر ساله هزینه­ هایی را تحت عنوان عوارض به شهرداری بپردازم پس متقابلا حق دارم که در قبال انجام این تعهدات که همیشه و سر موقع آن­ها را انجام داده­ام، از شهردار و دولت درخواست ارائه خدمات و سرویس دهی به شهر خود کنم.

یکی از خدماتی که دولت و شهرداری وظیفه دارند در خصوص سرویس دهی به ساکنین شهر اندیشه انجام دهند کامل کردن و به راه اندازی سیستم فاضلاب­های عمومی شهر اندیشه است که حدود ۱۰ سال است هنوز کار ساخت آن به پایان نرسیده است ما چقدر دیگر باید صبر کنیم تا این برنامه توسط شما کامل شود؟

اگر قادر نیستید که به وسیله اعداد و ارقام زمانی را که ما باید منتظر تکمیل این طرح توسط شما باشیم بیان کنید پس حداقل فقط بگویید که آیا نوه  و نتیجه­های ما می­توانند در زمان­ حیات­شان تکمیل و راه­اندازی این طرح را ببینند.

اگر که نمی­توانید این سوال را هم پاسخ دهید پس قطعا لیاقت نشستن روی آن کرسی را ندارید و لطفا هر چه زودتر از سمت خود استعفا دهید.

سوال دوم  این است که ما چقدر دیگر باید منتظر بمانیم تا شما مامور رفتگر استخدام کنید و به شهر اندیشه بفرستید.

تا به امروز به علت بی­لیاقتی شما هر خانواده در شهر اندیشه یک  زباله جمع کن افتخاری دارد و هر روز دارد این وظیفه را انجام می­دهد ولی آیا به نظر شما وظیفه تمیز کردن دیگر خسابان­ها و کوچه­ها نیز باید بر عهده ما باشد

و آیا آب دادن به درخت­ها، سم­پاشی درخت­هایی که دچار آفت شده­اند و یا تمیزکردن گل و لجن در جوی­­ها نیز وظیفه ماست؟ چون ساکنین این شهر هر روز این کار­ها را انجام می­دهند!!

مشکلات شهرک اندیشه

تمامی جوب­ها در شهرک اندیشه پر از لجن و کثافت شده­اند و به علت بوی بدی که در اثر تجمع آشغال­­ها ایجاد شده است هزاران حشره موذی در جوب­ها زندگی­می­کنند و این موضوع باعث ایجاد هزاران بیماری شده است.

آیا این وظیفه ماست که تانکر آب بیاوریم و داخل جوب­ها را تمیز کنیم؟

باید بگویم که به علت بی لیاقتی شما، آسفالتی را که سال پیش در بعضی خیابان­ها ریخته­اید به علت نازکی بیش از حد گیاهانی از خانواده چمن و خاکشیر توانسته اند هنگام رشد آن را بخریب کنند و مصل یک برگ کاغذ بلند کنند پس بیایید و اختراع جدیدتان را که آسفالت سبز است مشاهده فرمایید.

در پایان لازم است که بگویم ما ساکنین این شهر حاضریم که وظایف رفتگران شهرداری را انجام دهیم به شرطی که برای هر خانه ، وسایلی مانند جارو و بیل و فرغون و پمپ سمپاش و …. تهیه کنید و در اختیار بگذارید. در ضمن هر ماه دو بار باید تانکر آب بفرستید تا درختان را آبیاری کنیم و از همه مهمتر و با اهمیت تر و ضروری تر  این است که لطف کرده و دم درب هرخانه یک خیاط بفرستید تا اندازه مان را بگیرند. چون شرط لازم و ضروری ما برای انجام تمامی این­کارها که در اصل ، وظایف تعریف شده شماست ، فقط و فقط این است که برایمان یک­دست لباس نو رفتگری زرد هویجی اصل به همراه یک جفت دستکش نو و یک جفت هم چکمه نو ساق بلند خریداری نمایید. اینم از خوبی ما که هم حاضریم مالیات و عوارض به شهرداری دهیم و هم مفت و مجانی وظایف شما را انجام دهیم!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *